Сити с нов гол срещу Арсенал
Сити към този момент води с 2:0 на Арсенал след прецизен изстрел от дузпа на Серхио Агуеро. Начо Монреал фаулира в наказателното поле Рахийм Стърлинг, а реферът нямаше друга опция, с изключение на да покаже бялата точка. С осъществяването на дузпата се нагърби голмайстора на тима, който не сгреши. Преди да влезе в мрежата, топката срещна левия непряк дирек.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ




