СИНСИНАТИ (AP) — Слейд Чекони хвърли 5 1/3 ининга на

...

Корбин Карол удря 2-аут сингъл в 8-ия, за да изведе Даймъндбекс на върха, победи борещите се Червени с 5-4

СИНСИНАТИ (AP) — Слейд Чекони хвърли 5 1/3 ининга на топка за един пробив, Корбин Карол взе участие в печелившата серия със сингъл от осми ининг и Аризона Даймъндбекс удържаха да победят Синсинати с 5-4 в четвъртък, като приключиха серията и усилиха загубата на Червените до осем мача.

Джок Педерсън означи домакинство в първия ининг за Аризона, която завоюва четвъртата си поредна победа. Петима разнообразни играчи участваха в рънове.

Сингълът с два аута на Спенсър Стиър в седмия ининг изравни играта за борещите се червени, само че попадението с два аута на Карол в осмия донесе Тъкър Барнхарт и даде преднина на Аризона това остана.

Даймъндбекс по-близо Пол Сюалд удари Уил Бенсън и Тайлър Стивънсън и накара Ти Джей Фридл на топка по земя, с цел да вземе първото си избавяне.

Чекони (2-2) отиде 5 1/3 ининга, позволяващи едно тичане и три попадения, до момента в който ударите два. Кевин Гинкел (2-0) записа нулев ининг, с цел да завоюва успеха.

Титулярът на Червените Хънтър Грийн пр...