Симоне Байлс беше пристрастена“ към Джонатан Оуенс само две седмици

...
Симоне Байлс беше пристрастена“ към Джонатан Оуенс само две седмици
Коментари Харесай

Симоне Байлс се срещна със съпруга си Джонатан Оуенс точно след като се раздели с някого

Симоне Байлс беше „ пристрастена “ към Джонатан Оуенс единствено две седмици откакто за първи път се свързаха в приложението за запознанства единствено с покана, Raya.

Прочутият олимпиец, който се омъжи за бранителя на Грийн Бей Пакърс предходната пролет, си спомни по какъв начин се е разделил с някой различен, преди твърдоглав другар да я подкани да се причисли към приложението при започване на пандемията от COVID-19.

„ Току-що се бях разделил [с някого] и приятелят ми сподели: „ Хвани се с Рая, хващай се с Рая “, сподели Байлс пред Vanity Fair в изявление за корицата на техния брой от февруари 2024 година, оповестен в сряда. „ Охраната ми се изправи, когато тя сподели „ уебсайт за запознанства “. “

Но това не попречи на 26-годишната суперзвезда на гимнастиката да стреля с тогавашния тексаски състезател.

„ Тя не обича да го признава, само че първо ми изпрати известие “, сподели 28-годишният Оуенс.

Байлс в това време не назова с кого е излизала преди Оуенс.

Тя се раздели с някогашната гимнастичка Стейси Ървин Д...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР