Симитли. С резултат 4:1, Септември Симитли победи гостите си от

...

Футболен клуб „Септември“ – Симитли спечели областния финал за аматьорската купа

Симитли. С резултат 4:1, Септември Симитли победи гостите си от Банско в регионален край. Това оповестиха от пресцентъра на Община Симитли . Изключително добре се показаха нашите момчета. Още при започване на първото полувреме, след ъглов, футболистът на Септември – Борис Божинов, с удар с глава означи първи гол. Не дълго по-късно, Кристиян Михайлов направи тъкмо попадение във вратата на съперника, с което резултатът стана 2:0. В 25-та минута, Чакъров не се забави и означи трети гол за домакините от Симитли. Във второто полувреме, Смилен Златанов означи първи гол за гостуващия тим. Въпреки огромната преднина, футболистите на Симитли не се отхвърлиха от упоритата игра и след дузпа, изпълнена от Живко Димитров, нашите момчета доближиха до резултат 4:1. Много положително бе представянето на футболистите от Септември Симитли и това им донесе поредна победа. Мачът се игра на Арена Симитли.
Източник: focus-news.net