Силно второ полувреме, спечелено с 40:27, не стигна на Рилски

...

Рилски спортист загуби и втората си контрола в Скопие

Силно второ полувреме, извоювано с 40:27, не стигна на Рилски състезател и тимът загуби и втората си контрола против МЗТ Скопие със 75:69.

В понеделник тимът претърпя, като през днешния ден отборът още веднъж изигра едва първо полувреме. В него самоковци позволиха закъснение от 48:29 и по този метод направиха завръщането си в мача извънредно мъчно.

Все отново в третата част възпитаниците на Младен Манойлович заличиха огромна част от изоставането си, само че в последната четвъртина малко не им доближи и триумфът още веднъж отиде при тима от Северна Македония.

След мача водените от Младен Манойлович баскетболисти на Рилски състезател потеглят назад за България, тъй като още в петък, 22 септември, им следва още една контрола. Съперник в нея ще бъде тимът на Левски София, като срещата сред двата отбора е от 17:00 часа в " Арена Самоков ", а входът за нея е свободен.