Бременната Сиена Милър осъзнава, че ще има бебе по-късно в живота, казва, че иска да прегърне изживяването
Сиена Милър става откровена, че е бременна на 41.
Докато разговаряше с Vogue за техния декемврийски брой на корицата, актрисата описа за раждането на бебе по-късно в живота, като сподели, че не е освободена от личната си неустановеност.
„ Бих желал да стигна до миг, в който не Не изпитвам потребност да се майтапя, че съм по-стара и имам бебе “, сподели тя пред изданието. — За да покажа, че вземам участие в шегата.
Тя продължи да разисква емблематичния си тип на разкрит стомах във Vogue Светът през септември, казвайки, че е " изнервена от концепцията за това, само че откакто я сложих, всичко останало ми се стори скучно. Помислих си " Ще имам тази фотография до края на живота на бебето си ". "
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




