СИАТЪЛ (АП) — Тай Карти вкара зелената светлина при 6:57

...

Сиатъл вкарва 3 гола в 3-ти период, за да се оттегли за победата с 4-2 над Анахайм

СИАТЪЛ (АП) — Тай Карти вкара зелената светлина при 6:57 оставащи в третия интервал и Сиатъл Кракен се събра да победи Анахайм Дъкс с 4-2 в четвъртък вечерта, с цел да опустоши сет от два мача.

Джейдън Шварц, Андре Бураковски и Мати Бениерс означиха мощни голове за Кракен, които победиха с 2-1 пасив, откакто позволи два гола от играчи при започване на третия интервал. Джаред Маккан направи три асистенции, а Филип Грубауер направи 21 спасявания.

Сиатъл победи Анахайм шест следващи пъти, в това число победа с 4-0 във вторник вечерта, която прекъсна серия от осем загуби.

Якоб Силфверберг означи гол и асистенция, а Исак Лундестрьом също означи за патиците, които имат 1-9-1 в последните си 11 мача. Лукас Достал спря 24 удара.

Бураковски изравни мача при 2-2 с пауърплей гол 6:25 в третия. Неговият удар от точката се отклони от стика на Франк Ватрано от Анахайм и мина около Достал.

Картие даде преднина на Сиатъл шест минути по-късно, стреляйки от точката, която...