Швейцария вече има над 10 000 случая на заразени с

...
Швейцария вече има над 10 000 случая на заразени с
Коментари Харесай

Швейцария вече има над 10 000 заразени с коронавирус, а Русия е близо до 1000

Швейцария към този момент има над 10 000 случая на инфектирани с ковид , оповестиха здравните управляващи, представени от " Ройтерс ".

Към тази заран са доказани 10 714 случая, а 161 души са умряли.
 Москва затвори всичко с изключение на питателните магазини и аптеките
Москва затвори всичко с изключение на питателните магазини и аптеките

В Русия има 658 случая на инфектирани с ковид и трима умряли

В същото време случаите на болни от вируса в Русия се усилиха до 840 след нови 182 през последните 24 часа, оповестиха съветските управляващи. Двама души в Москва са умряли, до момента в който 38 са се възстановили.

Повече от половината случаи са в Москва, също по този начин 136 от новите 182 са в съветската столица.

По последни данни на Световната здравна организация по света има над 416 000 доказани случая, а умрелите са повече от 18 500. Регистрирани са случаи в 196 страни. Данните на Университет " Джон Хопкинс " демонстрират над 472 000 случая и над 21 300 умряли в 175 страни, възстановили са се към 114 000.

Можете да следите случаите на ковид в България на уеб страницата на Военномедицинска академия, на уеб страницата на Министерството на здравеопазването и за света на инфографиките на Световната здравна организация и на Университет " Джон Хопкинс ".
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР