Щраус клъвна Борис Джонсън в Тексас! Бившият премиер атакуван през

...
Щраус клъвна Борис Джонсън в Тексас! Бившият премиер атакуван през
Коментари Харесай

Пернат скандал: Щраус нападна Борис Джонсън ВИДЕО

Щраус клъвна Борис Джонсън в Тексас! Бившият министър председател " нападнат " през прозореца на колата

 

Бившият английски министър председател Борис Джонсън стана жертва на щраус по време на фамилно посещаване в сафари парк в Тексас. Докато се вози с дребния си наследник в скута, щраус ненадейно пъха главата си през прозореца на колата и клъвва ръката му – всичко снимано във видео, оповестено от брачната половинка му Кери в Instagram.

 

Boris Johnson was bitten by an ostrich as he drove through a safari park with his son.
— Sky News (@SkyNews)
 
Реакция на Джонсън: „ О, Господи! “
Щом птицата го клъвва, Джонсън реагира инстинктивно с сюрпризиран зов и незабавно отпътува. В коментар към видеото Кери Джонсън се пошегува, че случката е „ прекомерно смешна, с цел да не бъде споделена “.

Макар да не е конкретизирано мястото, други изявления демонстрират, че фамилията е било в парка Dinosaur Valley, на към 130 км от Далас. По-късно двамата са били видяни и в ресторант в Лейк Гранбъри.

 

Политик с възприятие за хумор
След като напусна поста на министър председател през 2022 година, Борис Джонсън постоянно показва самоирония и ексцентрично възприятие за комизъм – а този епизод с щрауса сигурно влиза в класацията на най-абсурдните му прекарвания.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР