Ще положим добронамерени усилия за кабинет, защото е подигравка със

...
Ще положим добронамерени усилия за кабинет, защото е подигравка със
Коментари Харесай

Бабикян: Ще положим добронамерени усилия за кабинет

" Ще поставим доброжелателни старания за кабинет, тъй като е насмешка със ориста на България непрестанно хората да бъдат пращани на избори ”. Това сподели заместник-председателят на ПГ на " Изправи се БГ! Ние идваме! ” (ИБГНИ) Арман Бабикян пред публицисти в Народното събрание, съобщи кореспондент на Агенция " Фокус ”.

По думите му при нови избори няма изясненост, откакто всичките играчи се върнат в Народното събрание, какво ново ще им се е случило. " Мозъчна интервенция? Промяна на моралните критерии? Ако има късмет третият мандат, това е шансът на разсъдъка, само че никога не е късмет на непоследователност ”, добави Бабикян.

Той съобщи, че ИБГНИ ще упорстват да няма присъединяване на ГЕРБ и Движение за права и свободи. " За незнаен кабинет никой не може да гласоподава ”, съобщи още Бабикян. По думите му поддръжката на ИБГНИ зависи от програмните цели, свързани с пенсионната промяна и правосъдната промяна.

Бабикян отговори и на въпрос дали от групата му са разочаровани, че президентът не е дал третия мандат на тях. " Няма потребност от отчаяние. В политиката няма място за тези работи. Това е за бразилските сериал ”, сподели още той.  
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР