Ще мина доста време преди да разберем какво се случва

...
Ще мина доста време преди да разберем какво се случва
Коментари Харесай

Първан Симеонов: Никой и за нищо на света не трябва да подценява Делян Пеевски

Ще мина много време преди да разберем какво се случва в Движение за права и свободи. Моето само терзание като жител е да не се стигне до етнизиране на тези проблеми, тъй като може да се стигне до доста огромни нелепости. Движение за права и свободи е етническа партия и няма за какво да крием това.

Това съобщи в предаването " Денят онлайн " по NOVA NEWS политологът Първан Симеонов, който разяснява протичащото се в Движение за права и свободи.

" Да застане българин отпред на Движение за права и свободи е доста тънка и деликатна активност. Явно това е провокирало брожения и Ахмед Доган е подхванал дейности. По косвени източници ще разберем какво тъкмо се е случило. Хиперкативността на Делян Пеевски беше повода той да бъде промотиран за ръководител на Движение за права и свободи. Явно още тогава е имало брожения и бе прибавен Джевдет Чакъров. Надявам се да сме доста надалеч от етнизация на всички тези проблеми в Движение за права и свободи, само че да не забравяме, че сме на Балканите, Не желая да мисля за това, желая да мисля какво ще се случи политически ", добави той.

" Ако Делян Пеевски загуби борбата, може доста негови врагове обратно във времето да се опитат да понижат въздействието му. Говоря за Демократична България, Румен Радев, Костадин Костадинов. Не знам дали една нова партия на Пеевски ще успее. Кой съставлява той? Все отново никой и за нищо на света не би трябвало да подценява Делян Пеевски. Той оцеля при толкоз огромен хейт, при наказания и съумя да направи Движение за права и свободи втора политическа мощ ", безапелационен бе Първан Симеонов.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР