Сигнал до Флагман.бг: Пържим се в ада на 40 градуса, докога ще продължи този кошмар?
Ще доживеем ли да забележим ремонта на граничния пункт при Малко Търново и разширението му, питат гневни водачи
Бургазлии, решили да пътуват през уикенда до Турция, се оплакаха от огромните опашки на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Малко Търново “. Вчера чакали на отиване, а през днешния ден – към България. Пристигнали са на границата към 14 ч. и към момента не са стигнали гишетата за инспекция, оплакаха се те в рубриката ни „ Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ “.
„ Пак, отново и отново. Всеки път едно и също. С една дума – пъкъл. Пържим се тук на опашката. Температурите на сянка демонстрират 40 градуса, на слънце не ми се и мисли. Не можем да стоим непрекъснато на климатик в колата. Ще прегрее най-после. Буквално сме спрели и не се движим. В противоположната посока – от България към Турция, отново има трафик, макар че е неделя следобяд. Не разбирам – толкоз ли не могат да оправят този безпорядък. Ако не могат да разширят границата, най-малко да пуснат още едно гише. Това не се търпи “, написа в сигнала.
По информация на пътуващи ситуацията на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Лесово “ и „ Капитан Андреево “ също не е цветущо. Там обаче работят повече пунктове и прекосяването става по-бързо, даже да има опашки. Само на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Малко Търново “ чакането е безпределно. Очаква се в идващите часове придвижването да е още по-интензивно, защото хората занапред ще потеглят към България след неделната разходка в южната ни съседка.
Всъщност опашките на Граничен контролно-пропусквателен пункт " Малко Търново " не са вест от години. В почините дни или през летните сезони там постоянно има опашки и се чака дълго.
Има план за разширение на граничния пункт, само че към момента няма изясненост по кое време вероятно може да стартира осъществяването му.
Бургазлии, решили да пътуват през уикенда до Турция, се оплакаха от огромните опашки на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Малко Търново “. Вчера чакали на отиване, а през днешния ден – към България. Пристигнали са на границата към 14 ч. и към момента не са стигнали гишетата за инспекция, оплакаха се те в рубриката ни „ Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ “.
„ Пак, отново и отново. Всеки път едно и също. С една дума – пъкъл. Пържим се тук на опашката. Температурите на сянка демонстрират 40 градуса, на слънце не ми се и мисли. Не можем да стоим непрекъснато на климатик в колата. Ще прегрее най-после. Буквално сме спрели и не се движим. В противоположната посока – от България към Турция, отново има трафик, макар че е неделя следобяд. Не разбирам – толкоз ли не могат да оправят този безпорядък. Ако не могат да разширят границата, най-малко да пуснат още едно гише. Това не се търпи “, написа в сигнала.
По информация на пътуващи ситуацията на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Лесово “ и „ Капитан Андреево “ също не е цветущо. Там обаче работят повече пунктове и прекосяването става по-бързо, даже да има опашки. Само на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Малко Търново “ чакането е безпределно. Очаква се в идващите часове придвижването да е още по-интензивно, защото хората занапред ще потеглят към България след неделната разходка в южната ни съседка.
Всъщност опашките на Граничен контролно-пропусквателен пункт " Малко Търново " не са вест от години. В почините дни или през летните сезони там постоянно има опашки и се чака дълго.
Има план за разширение на граничния пункт, само че към момента няма изясненост по кое време вероятно може да стартира осъществяването му.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




