Ще депозирам оставката си, за да няма повод за съмнение

...
Ще депозирам оставката си, за да няма повод за съмнение
Коментари Харесай

Теменужка Петкова подаде оставка

Ще подавам оставката си, с цел да няма мотив за подозрение за договорката за ЧЕЗ, а министър председателят ще реши какво да направи. Това разгласи пред публицисти в Народното събрание министърът на енергетиката Теменужка Петкова.


„ Понеже не желая по никакъв мотив да се разясняват връзки, да има мотиви за подозрения във връзка с договорката, да се намесва името на премиера. Това, което считам, че би трябвало да се направи в такава обстановка, при най-малкото подозрение за проблеми, въздействия или въздействия, достойната постъпка е човек да си подаде оставката “, съобщи Петкова, представена от организация " Фокус ".

В отговор на въпрос кума ли е на Гинка Върбанова, която управлява компанията, закупила ЧЕЗ Теменужка Петкова изясни:

„ Много се приказва по тази тематика. Още предходната година имаше въпроси, когато в общественото пространство се завъртя, че такава компания с тази дама взе участие в процедурата. Тогава споделих, че познавам тези хора от последните 20 години, само че не съм им кума “.
 ЧЕЗ продаде бизнеса си у нас на сдружението ЧЕЗ продаде бизнеса си у нас на сдружението "Инерком България "
Чешката държавна компания ЧЕЗ продаде доставчика на ток в Западна България на българското сдружение "Инерком България ", оповестиха от компанията.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР