Щастлив съм, че след 33 години общественият договор се смени.

...
Щастлив съм, че след 33 години общественият договор се смени.
Коментари Харесай

Петков за промените в Конституцията: Дават ни надежда за справедлива европейска държава

Щастлив съм, че след 33 години публичният контракт се смени. Когато едни и същи правила се ползват за 33 години и крайният резултат е липса на възприятие на правдивост, на възприятие на беззаконност, през днешния ден може да кажем, че тези правила се смениха. Това сподели съпредседателят на " Продължаваме промяната " Кирил Петков откакто бяха признати и на трето четене измененията в Конституцията.

Следващата стъпка е регулаторите, както и органите, които бяха признати в този момент да бъдат изменени в Конституцията. Трябва да се попълнят с качествени фрагменти, уточни Петков.
" Факт са измененията в Конституцията. За нас това е същинското начало на правосъдната промяна. С последващите промени и с кадровите решения ще можем да реализираме задачите, които си поставихме. Истинска самостоятелност на съда и прокуратура, която да е отчетна ", сподели Христо Иванов.
Снимка: БГНЕС
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР