Шон МакВей може да има енциклопедична памет. Но управлението на

...

Шон МакВей съжалява за решението, което обрече Рамс на загуба в плейофите на НФЛ от Лайънс

Шон МакВей може да има енциклопедична памет.

Но ръководството на играта към момента е проблем за треньора, спечелил Супербоул.

МакВей взе някои съмнителни решения, които не проработиха при загубата на Рамс с 24-23 от Лъвовете в кръга с уайлд кард на плейофите на НФЛ в неделя вечер.

Изборът да се удари четвърти и 14-ти на 44-ярдовата линия на Лъвовете с оставащи малко повече от четири минути до четвъртата четвърт докара до противоположен резултат, когато Рамс по този начин и не върнаха топката.

„ Все още разполагаме с таймаут и четири минути, както играеше отбраната ни, надявахме се да спрем “, сподели МакВей пред кореспонденти след мача за решението си да удари.

„ Погледът обратно е 20/20. Със сигурност в този момент скърбя за това решение. “

МакВей е един от най-ярките офанзивни мозъци в спорта и свърши фантастична работа, с цел да изведе Рамс до плейофите, само че тактиката му в играта от време на време е поставяна под въпрос по време на неговия мандат.

Тези дребни елементи са изключително значими в...