Шокиращо явление навръх Коледа е заснето над Стара Загора. На

...
Шокиращо явление навръх Коледа е заснето над Стара Загора. На
Коментари Харесай

Мрежата в шок от извънземна спирала в небето над Стара Загора СНИМКИ

Шокиращо събитие точно на Коледа е снимано над Стара Загора. На фрагмента се вижда по какъв начин тъкмо над градската коледна елха в небето се виждат странни спирали, все едно дело на извънземни.

Подобни обекти бяха видяни неотдавна и небето над Норвегия. Тогава също се появиха мнения, че явлението е извънредно необичайно и необяснимо.


Според очевидци от Северна Норвегия, спиралата се е появила в небето и много бързо станала голяма! От центъра излизало синьо зарево, което наподобявало опашка!

Била в небето към 10 минути и изчезнала по същия метод.

Снимката на спиралата е оповестена в обществените мрежи и провокира редица мнения. Някои считат, че това е просто атмосферно събитие, други настояват, че то приказва за леден януари, а трети, въпреки всичко, виждат намесата на извънземна цивилизация.



Това не е първият път, в който се вижда необичайно събитие в небето на Стара Загора.

През 2013 година, още веднъж в края на годината очевидци снимаха светещи точки и ги оприличиха на извънземни чинии.

Разотиващите се след посрещането на новата 2013 година в центъра старозагорци видяха посреднощ в небето над града странни светлини.

В посока от изток на запад на разстояние от към 100 метра една от друга се движеха две червено-оранжеви точки. В първия миг можеше да се допусне, че това е аероплан. Само че светлините не мигаха, височината им беше привидно едвам 200-300 метра, и се движеха постепенно и изцяло тихо.





В един миг едната изчезна, само че другата, откакто спря, остана да “виси”, до момента в който най-после и тя не изчезна от небето.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР