Пуснаха от ареста шофьора на ТИР-а, който спря в тунел Витиня
Шофьорът на ТИР, спрял през вчерашния ден в тунел " Витиня " е пуснат от ареста. Не са му повдигнати обвинявания.
В деня на огромното завръщане в края на Великденските празници в посока София и затрудни съществено придвижването.
Шофьорът твърдеше, че е закъсал по механически аргументи, само че е отказал безвъзмездна пътна помощ да го изтегли.
Водачът беше арестуван за 24 часа и му бяха формирани му два акта - единият от " Пътна полиция " по Закона за придвижване по пътищата, а другият от " Автомобилна администрация ".
Назначена беше инспекция за техническото положение на камиона, формирано беше и досъдебно произвеждане.
В деня на огромното завръщане в края на Великденските празници в посока София и затрудни съществено придвижването.
Шофьорът твърдеше, че е закъсал по механически аргументи, само че е отказал безвъзмездна пътна помощ да го изтегли.
Водачът беше арестуван за 24 часа и му бяха формирани му два акта - единият от " Пътна полиция " по Закона за придвижване по пътищата, а другият от " Автомобилна администрация ".
Назначена беше инспекция за техническото положение на камиона, формирано беше и досъдебно произвеждане.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




