Шофьорът на камиона от тежката катастрофа на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Шофьорът на камиона, предизвикал тежката злополука с три жертви на автомагистрала " Тракия ", беше доведен в правосъдната зала, където ще бъде гледана мярката му за неотклонение.
Прочетете още
Пред публицистите той изрази най-искрени съболезнования към фамилиите на умрелите мъж и две деца.
" Направих всичко допустимо да удържа камиона и да оказа помощ на хората ", съобщи той.
На въпрос водачът удостовери, че се е спукала гума.
Снимка: БНТ
Прочетете още
Пред публицистите той изрази най-искрени съболезнования към фамилиите на умрелите мъж и две деца.
" Направих всичко допустимо да удържа камиона и да оказа помощ на хората ", съобщи той.
На въпрос водачът удостовери, че се е спукала гума.
Снимка: БНТ
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




