Спипаха софиянец с куп нарушения в Монтанско
Шофьор от София е хванат с куп нарушавания в Монтанско и отнесъл няколко акта, оповестяват от Министерство на вътрешните работи.
Той е хванат през вчерашния ден при полицейска инспекция на КПП-Чапраза в община Берковица. Служители на реда спрели лек автомобил " Пежо 307 " със софийска регистрация, благосъстоятелност на 76-годишен мъж, с лидер на 45 година от София.
При осъществена информация било открито, че автомобилът е със служебно прекъсната регистрация на 19.08.2025 година заради непререгистриране след контракт за покупко-продажба. Проверката посочила още, че лидерът не има шофьорска брошура и че автомобилът е без подписан и настоящ контракт за наложителна застраховка " Гражданска отговорност " на автомобилистите.
На нарушителя са формирани общо 3 акта и фиш по Закона за придвижване по пътищата.
Той е хванат през вчерашния ден при полицейска инспекция на КПП-Чапраза в община Берковица. Служители на реда спрели лек автомобил " Пежо 307 " със софийска регистрация, благосъстоятелност на 76-годишен мъж, с лидер на 45 година от София.
При осъществена информация било открито, че автомобилът е със служебно прекъсната регистрация на 19.08.2025 година заради непререгистриране след контракт за покупко-продажба. Проверката посочила още, че лидерът не има шофьорска брошура и че автомобилът е без подписан и настоящ контракт за наложителна застраховка " Гражданска отговорност " на автомобилистите.
На нарушителя са формирани общо 3 акта и фиш по Закона за придвижване по пътищата.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




