Шофьор е в болница след удар в дърво край Раднево,

...
Шофьор е в болница след удар в дърво край Раднево,
Коментари Харесай

Шофьор е в болница след удар в дърво край Раднево

Шофьор е в болница след удар в дърво край Раднево, оповестиха за ФОКУС  от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, на път III-554, км.24- източен Околовръстен път на гр. Раднево е настъпило пътнотранспортно произшествие.

По първична информация е самокатастрофирал л.а. " Рено ", ръководен от 64-годишен мъж, като колата се блъснала в крайпътно дърво. В автомобила е пътувал 54-годишен мъж. Водачът е тестван за приложимост на алкохол, регистриран е негативен резултат.

Шофьорът е настанен в болница с разнообразни пострадвания, без заплаха за живота. В РУ-Раднево е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР