Тежко ПТП в София - кола се вряза в багер. Шофьорът е постарадал
Шофьор е тежко ранен при кошмарна злополука, станали на разсъмване на столичния Окововръстен път, преди изхода към бул. " България ", оповестяват очевидци на ПТП-то във Facebook групата " Катастрофи в София ".
По сведения на други водачи, станали очевидци на случая, колата е профучала с извънредно висока скорост, настояват че се е движила с 200 км/ч.
На мокрия път автомобилът първо поднесъл няколко пъти и се забил в екскаватор, паркиран пред постройка на компания.
От клип, оповестен в " Катастрофи в София ", се вижда, че автомобилът е прелетял няколко метра, откъртвайки железна ограда и забивайки се в багера.
На мястото на случая за няколко минути са пристигнали патрулки, кола за спешна помощ и пожарна кола, пишат още очевидците.
Доктор Даниел Кировски, който е бил в незабавния екип от медици, озовали са на място, написа, че авариралият юноша е турчин, който живее и работи в България.
" Пациентът е жив и е превозен в " Пирогов ", добавя той. Няма изясненост какво е положението му все още.
FaceBookTwitterPinterest




