Шестима от пострадалите при вчерашната катастрофа на АМ Хемус остават

...
Шестима от пострадалите при вчерашната катастрофа на АМ Хемус остават
Коментари Харесай

Шестима остват в болница след вчерашната катастрофа на „Хемус”

Шестима от потърпевшите при вчерашната злополука на Автомагистрала „ Хемус ” остават за лекуване в столични лечебни заведения. 69-годишна жена е настанена в тежко положение в болница „ Света Анна “. Там се лекуват още двама мъже. Други двама са настанени във ВМА.

Катастрофата взе една жертва, а общо 16 пострадаха, измежду които и 3-годишно дете.

По непотвърдена информация до тежката злополука се стига, тъй като камионът е бил спрял в спешната лента, а въпреки това водачът на рейса е задремал и се е блъснал в него.

Двамата водачи имат общо близо 80 нарушавания на пътя и на двамата книжката е отнемана.

Шофьорът на влекача е дал позитивна проба за амфетамин и метамфетамин.

И двамата водачи са арестувани.

Вчера, на няколко километра от този случай, стана друга катасрофа. Тир се завъртя и скъса мантинелите, а в различен камион спрял поради случая, се удариха няколко коли.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР