Шестима остват в болница след вчерашната катастрофа на „Хемус”
Шестима от потърпевшите при вчерашната злополука на Автомагистрала „ Хемус ” остават за лекуване в столични лечебни заведения. 69-годишна жена е настанена в тежко положение в болница „ Света Анна “. Там се лекуват още двама мъже. Други двама са настанени във ВМА.
Катастрофата взе една жертва, а общо 16 пострадаха, измежду които и 3-годишно дете.
По непотвърдена информация до тежката злополука се стига, тъй като камионът е бил спрял в спешната лента, а въпреки това водачът на рейса е задремал и се е блъснал в него.
Двамата водачи имат общо близо 80 нарушавания на пътя и на двамата книжката е отнемана.
Шофьорът на влекача е дал позитивна проба за амфетамин и метамфетамин.
И двамата водачи са арестувани.
Вчера, на няколко километра от този случай, стана друга катасрофа. Тир се завъртя и скъса мантинелите, а в различен камион спрял поради случая, се удариха няколко коли.
Катастрофата взе една жертва, а общо 16 пострадаха, измежду които и 3-годишно дете.
По непотвърдена информация до тежката злополука се стига, тъй като камионът е бил спрял в спешната лента, а въпреки това водачът на рейса е задремал и се е блъснал в него.
Двамата водачи имат общо близо 80 нарушавания на пътя и на двамата книжката е отнемана.
Шофьорът на влекача е дал позитивна проба за амфетамин и метамфетамин.
И двамата водачи са арестувани.
Вчера, на няколко километра от този случай, стана друга катасрофа. Тир се завъртя и скъса мантинелите, а в различен камион спрял поради случая, се удариха няколко коли.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




