Шестима души са загинали при масова стрелба на няколко различни

...
Шестима души са загинали при масова стрелба на няколко различни
Коментари Харесай

Масова стрелба в Айова, шестима души са загинали

Шестима души са починали при всеобща пукотевица на няколко разнообразни местоположения в американския град Мъскатийн, щат Айова, освен това, което полицията дефинира като " явен фамилен спор “, предава.

" Днес просто нямам думи за този акт на злото и за това, което той аргументи на нашата общественост “, съобщи в понеделник началникът на полицията в Мъскатийн Ентъни Кийс по време на конференция.

Според информация от полицията, при серията от убийства жертвите са починали в две къщи и в един търговски обект, а казусът се проверява като демонстрация на домашно принуждение.

По данни на управляващите заподозряният – разпознат от полицията като 52-годишният Райън Уилис Макфарланд от Маскатин – е напуснал дома си преди идването на полицията. Полицаите го разкрили наоколо по пътека край река Мисисипи.

" Докато разговаряхме с Райън Уилис Макфарланд, той лиши живота си “, декларира Кийс. " Полицаите и екипът на незабавната помощ му оказаха помощ. Въпреки това на мястото на случая бе оповестена гибелта му. “
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР