Схемата действала чрез вайбър групиПетима души, сред които двама лекари,

...
Схемата действала чрез вайбър групиПетима души, сред които двама лекари,
Коментари Харесай

Лекари източиха 500 000 евро от Здравната каса

Схемата работила посредством вайбър групи
Петима души, измежду които двама лекари, са арестувани в Пловдив при огромна акция против проведена незаконна група за източване на Националната здравноосигурителна каса и Националния застрахователен институт. Това оповестиха на взаимен брифинг Окръжната прокуратура и ОДМВР - Пловдив. Схемата е работила в продължение на една година посредством фиктивни прегледи по 4000 клинични пътеки, а нанесените вреди на държавния бюджет възлизат на близо 500 000 евро. Тарторът на групата е 32-годишен доктор, притежател на три центъра за рехабилитация.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР