Shell е на българския пазар повече от 30 години, като

...
Shell е на българския пазар повече от 30 години, като
Коментари Харесай

Shell България осигурява работа на над 1200 души в България

Shell е на българския пазар повече от 30 години, като е една от водещите компании в бизнеса с търговия с петролни артикули със своите над 100 търговски обекта. Преоблaдаващата част от тези обекти са лични и се ръководят от наши сътрудници, с които имаме подписан контракт. Те имат уговорката за подбора и наемането на чиновниците на нашите обекти и са задължени да съблюдават полезностите и бизнес стандартите на Shell, да ги ползват в своята ежедневна работа както със чиновниците, по този начин и с клиентите и бизнес сътрудниците си. С оперирането на комерсиалните обекти Shell осигуряваме работа на над 1200 души в България. Ние се стремим да пренасяме политиките по разнообразие и равнопоставеност, които се ползват в Shell и измежду нашите бизнес сътрудници.

Shell е измежду най-разпознаваемите и желани марки за клиентите в своя бранш, с помощта на висококачествените си артикули и услуги и развитата дълготрайна стратегия за преданост ClubSmart. Всеки месец в комерсиалните комплекси Shell в България се обслужват над 1 милион клиенти, които зареждат гориво и пазарят в магазините и кътовете за хранене. За бизнес клиентите компанията предлага услугата Shell Card за отсрочено заплащане и дейно администриране на автопарка, която се трансформира в образец за улеснение и надеждност и e високо ценена за своята добавена стойност.

Компанията се радва на най-високо равнище на публично доверие в бранша в България, съгласно извършено национално изследване от водещата организация Kantar. От стъпването си на пазара у нас Shell постанова нови бизнес стандарти в промишлеността и придвижва на локално равнище своята богата интернационална експертиза, участвайки интензивно в разговора по значими тематики като енергийния преход в България и трансформирайки се в основен състезател, движещ промишлеността напред.

Shell България е изложител на Кариерния конгрес за зрели експерти " 50 прични повече “ на 16 април в зала " Витоша “ на Интер Експо център, София. Вход свободен, с регистрация на https://shorturl.at/hVbXl.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР