Шефилд Юнайтед спря серията на Астън Вила от 15 поредни

...

Шефилд Юнайтед спря серията на Вила

Шефилд Юнайтед спря серията на Астън Вила от 15 следващи домашен победи, като измъкна 1:1 на „ Вила Парк “. Двубоят в Бирмингам беше от 18-ия кръг на Висшата лига.

По този метод остриетата попречиха и на. Сега отборът на Унай Емери е с равни точки с водача – по 39 точки. Лондончани обаче са с мач по-малко.

Шефилд Юнайтед е предпоследен, 19-и в подреждането, с едвам 9 точки.

И двете попадения паднаха в заключителните моменти на срещата. Камерън Арчърм, който беше продаден от Вила на Юнайтед през лятото, изведе гостите напред в резултата в 87-ата. В седмата минута на добавеното време Николо Дзаниоло изравни – 1:1. Това е първи негов гол във Висшата лига.

На няколко пъти през първото полувреме бе употребена системата за ВАР при подозрения за дузпа за домакините, само че такава не бе отсъдена. В 59-ата минута гол на Леон Бейли за Астън Вила не бе зачетен поради нарушаване.
Източник: flashnews.bg