ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Майкъл Портър младши отбеляза 22

...

Майкъл Портър отбелязва 22 точки, Нъгетс използват доминиращата трета четвърт, за да победят Хорнетс със 102-95

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Майкъл Портър младши означи 22 точки, Никола Йокич имаше 18 точки, 10 битки и девет асистенции и Денвър Нъгетс удържаха Шарлът Хорнетс до два гола от игра през третата четвърт при победа със 102-95 в събота вечер.

Джамал Мъри добави 20 точки и 12 битки за Денвър, който отвори второто полувреме с 25 -1 рън и превъзхождаха Хорнетс с 30-9 през третата четвърт.

Майлс Бриджис поведе Шарлът с 22 точки, Пи Джей Уошингтън имаше 20, а новобранецът Ник Смит-младши направи пет тройки за връх в кариерата си 19 точки. Надупените от травми Хорнетс изгубиха седем следващи.

Шарлот изключи Тери Розиър поради травма в коляното преди мача и загуби номер 2 в общия избор Брандън Милър поради навехнат гален през втората четвърт, когато беше настъпен от Пейтън Уотсън. Милър закуцука до съблекалнята и не се върна..

От положителната страна на Хорнетс, Коди Мартин видя първото си деяние от 14 януари. Мартин беше играл единствено в седем мача от началото...