ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — ЛаМело Бол отбеляза 16 от

...

ЛаМело Бол има голяма четвърта четвърт, Хорнетс победиха Спърс със 124-120, за да сложат край на поредицата от 6 загуби

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — ЛаМело Бол означи 16 от своите 28 точки през четвъртата четвърт и Шарлът Хорнетс победиха Сан Антонио Спърс със 124-120 в петък вечер, с цел да постави завършек на поредност от шест загуби.

Звездата новобранец на Сан Антонио Виктор Уембаняма отпадна за шести път този сезон. Избраният номер 1 изкълчи гален на 23 декември в Далас и Спърс бяха внимателни с него. Причината за отсъствието му беше посочена като „ отмора “ в отчета за пострадване.

„ Не, това не е отмора, това е лекарско наставление “, сподели треньорът на Спърс Грег Попович. „ Той работи върху тялото си и има ограничаване от минути и не му е разрешено да играе тил до тил сега. Вероятно ще се промени доста скоро, само че към този момент би трябвало да съблюдаваме това ограничаване. “

Не. Вторият избор Брандън Милър добави 24 точки за Шарлот. Майлс Бриджис имаше 23, а Пи Джей Вашингтон 20. Хорнетс са 9-30. Те са изгубили 17 от 19 мача.

Резервата Келдън Джонсън поведе Сан Антонио с 25 точки, а Тре...