Шамрок Роувърс спечелиха правото да се хвалят над съперниците си

...

LOI обобщение: Головете през второто полувреме донесоха победа на Шамрок Роувърс над Бохемианс

Шамрок Роувърс завоюваха правото да се хвалят над противниците си Бохемианс с победа с 3-1 на Tallaght Stadium.

Два гола в интервала от четири минути от Джони Кени и Дараг Бърнс сложиха настоящите първенци в контрола, като Арън Грийн обезпечи успеха в 74-та минута.

Бохемианс означиха разтуха посредством Деклан Макдейд в 94-та минута.

В другите мачове довечера Шелбърн остава отпред в таблицата с победа с 2-0 над Дъндолк.

Лиам Бърт вкара първия гол в мача в 51-ата минута с автогол на Хейдън Милър слага мача отвън обсега на Дъндолк.

Роби Бенсън върна гол в добавеното време за Дъндолк, до момента в който техните битки не престават, защото те остават без победа този сезон.

Във втория място е Слиго Роувърс след успеха им с 1-0 над Уотърфорд.

Елис Чапман вкара победния гол в 53-ата минута, като Слайго Роувърс беше понижен на 10 индивида със Саймън Пауър.

Стивън Уолш вкара 85-и гол за Голуей Юнайтед, с цел да им донесе успеха като посетител на Дери Сити, док...