Шампионът на Северозападната Трета лига – Спартак (Плевен) победи в

...

Спартак без проблеми при визитата си на Севлиево

Шампионът на Северозападната Трета лига – Спартак (Плевен) победи в Севлиево едноименния отбор с 2:0 в мач от 29-ия кръг на шампионата. Заслужена победа за гостите с оглед случилото се на терена.

Първата част бе равностойна, като плевенчани имаха превес във владеенето на топката. Създадоха и няколко голови обстановки. Ивайло Иванов пропусна две от тях. В 30-ата минута обаче Тони Паликрушев приключи с гол заучено състояние.

След почивката Христо Тодоров насочи застрашителен удар, само че над вратата. Четвърт час преди края Любомир Тодоров бе изведен от съотборник, финтира защитник и търкулна топката около севлиевския
вратар – 2:0. Той бе близо и до второ попадение, само че не съумя да осъществя. Домакините единствено един път сложиха на тестване плевенския вратар, само че той се оправи. Северозападна Трета лига 29 кръг, събота 25 май  Севлиево 0:2краен резулат  Спартак (Плевен)