Шампионът на Италия Ювентус загуби първите си точки от началото

...

Дузпата в края и отменения гол на Манджукич - вижте спорните моменти в мача Аталанта - Юве

Шампионът на Италия Ювентус загуби първите си точки от началото на сезона в Серия “А”. Това се случи на стадиона в Бергамо, където “Старата госпожа” приключи 2:2 с Аталанта в вманиачен мач, в който “бианконерите” не съумяха да задържат задатък от два гола. Двубоят бе белязан от противоречиви съдийски решения, като първото от тях бе анулирането на гола на Марио Манджукич за 1:3 в 57-ата минута. Попадението беше анулирано поради нарушаване, осъществено от Стефан Лихтщайнер против Алехандро Гомес много преди центрирането, довело до гола на хърватския нападател. Малко по-късно домакините изравниха резултата, а в заключителните минути имаше и различен много противоречив миг, който този път бе в интерес на гостите. Торинци получиха право да изпълнят дузпа (пропусната след това от Пауло Дибала - б.р.) за игра с ръка на Андреа Петаня. Последният бе част от стената на Аталанта при осъществяване на директен свободен удар от страна на Пауло Дибала. Вижте тези два дискусионни момента и сами преценете дали взетите от съдиите решения са били верни или не.

ВИЖТЕ СИТУАЦИЯТА С ОТМЕНЕНИЯ ГОЛ НА МАНДЖУКИЧ ТУК!

ВИЖТЕ СИТУАЦИЯТА С ДУЗПАТА ЗА ИГРА С РЪКА НА ПЕТАНЯ ТУК!
Източник: novini.bg