Шампионът Марица Пд гостува на Дея спорт в мач от

...

Марица - Дея спорт в неделя от 18:00 ч. НА ЖИВО по БНТ 3

Шампионът Марица Пд гостува на Дея спорт в мач от петия кръг на женската волейболна лига.

Дбубоят е на следващия ден от 18:00 ч. и ще бъде излъчен директно по Българска национална телевизия 3.

Марица загуби втория си мач от групите на Шампионската лига против турския гранд Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул) с 0:3 (13:25, 16:25, 20:25) гейма в четвъртък вечер, а в неделя вечер ще опита да затвърди превъзходството си в родния шампионат. Пловдивският отбор е водач с четири победи, като последният му триумф бе над ЦСКА с 3:0 в повтаряне на финала предишния сезон.

От своя страна дебютантът в елита Дея спорт е с три провали, а в последния кръг записа първа победа над отбора на Хектор с 3:0 под управлението на новия си треньор Антон Петров.