Шампионът Лудогорец разби с 4:0 Пирин (Благоевград) в двубой от

...

Лудогорец си върна част от самочувствието след разгром над Пирин

Шампионът Лудогорец разруши с 4:0 Пирин (Благоевград) в дуел от 13-ия кръг на efbet Лига. Спас Делев откри при започване на мача, а Якуб Пьотровски удвои през второто полувреме. След това Руан Секо означи трети гол, а последният сполучлив удар бе дело на Кайо Видал.

Разградчани не оставиха подозрение в разликата в класите и можеха да стигнат и до още по-изразителен триумф. Така " орлите " повъзвърнаха част от самочувствието си след тежката загуба с 1:7 от Нордселанд преди няколко дни в Лигата на конференциите. Гостите от своя страна пробваха да бъдат равностойни на моменти, само че това се оказа сложна задача и разумно си потеглят с наведени глави за Благоевград.

С успеха си през днешния ден Лудогорец събра 23 точки и все още заемат четвърта позиция. " Зелените " обаче са с по два мача по-малко от водачите Локомотив (Пловдив) и Черно море, които са надлежно с 30 и 29. Пирин от своя страна остава с 11 точки на 13-о място.

Източник: cross.bg