Шампионът Барселона разби у дома Валенсия с 5:2 в зрелище

...

Барселона и Валенсия спретнаха зрелище

Шампионът Барселона разруши вкъщи Валенсия с 5:2 в представление от четвъртия кръг на испанската Примера дивисион. Голямата звезда на каталунците Лионел Меси още веднъж не бе на линия поради контузия, само че това не им попречи изключително да се развихрят против „ прилепите “.

Ансумане Фати (2) откри резултата след пас на Френки де Йонг (7), който скоро по-късно удвои задатъка на домакините. Гостите обаче съумяха да понижат след попадение на Кевин Гамейро (27), възползвал се от асистенция на Родриго.

След почивката Жерард Пике (51) възвърне разликата от два гола, а Луис Суарес (61, 82) докара нещата до 5:1 след подавания на Артур и Антоан Гризман. В добавеното време Макси Гомес (90+2) фиксира крайния резултат след пас на Денис Черишев.
Източник: fakti.bg