Шалке стигна до първа победа в Бундеслигата от ноември, след

...

Възроден Шалке най-накрая видя победа

Шалке стигна до първа победа в Бундеслигата от ноември, откакто завоюва с 2:1 семейството си на Щутгарт. Отборът от Гелзенкирхен водеше с два гола на почивката след попадения на Доминик Дрекслер (10’) и Мариус Бютлер (40’). Борна Соса се разписа в 63-ата минута, само че гостите не съумяха да стигнат до точка.

След четири следващи нулеви равенства Шалке стигна до едвам трети триумф в шампионата за този сезон. Този резултат връща очакванията на отбора на Томас Райс за оцеляване. Той към момента е финален в класирането, само че изостава единствено на три точки пред тимовете перд него.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.