Севиля поведе с 1:0 при гостуването на Манчестър Юнайтед в

...

НА ЖИВО: Олд Трафорд помръкна, Севиля поведе

Севиля поведе с 1:0 при гостуването на Манчестър Юнайтед в осминафиналния мач реванш от Шампионската лига на „ Олд Трафорд “. Голът за Севиля осъществя Уисам Бен Йедер в 74-та минута.

Севиля сътвори първото рисково състояние в мача в 9-та минута. Евер Банега центрира от корнер в наказателното поле на Манчестър Юнайтед, където Хоакин Кореа стреля с глава, само че над напречната греда на вратата на Давид де Хеа.

Пред Луис Муриел се откри доста добра опция в 27-та минута, който стреля, само че настрана от левия дирек на вратата на Де Хеа.

Единственото положително състояние, което се откри пред Манчестър Юнайтед през първото полувреме бе в 38-та минута. Алексис Санчес комбинира с Маруан Фелаини, който бе изведен на отлична позиция и стреля, само че Серхио Рико избави.

Манчестър Юнайтед: 1. Давид де Хеа – 25. Антонио Валенсия, 12. Крис Смолинг, 3. Ерик Баи, 18. Ашли Йънг – 27. Маруан Фелаини, 31. Неманя Матич – 14. Джеси Лингард, 7. Алексис Санчес, 19. Маркъс Рашфорд – 9. Ромелу Лукаку

Севиля: 1. Серхио Рико – 25. Габриел Меркадо, 4. Симон Кяер, 5. Клеман Ленгле – 17. Пабло Сарабиа, 15. Стивън Н‘Зонзи, 22. Франко Васкес, 10. Евер Банега, 18. Серхио Ескудеро – 11. Хоакин Кореа, 20. Луис Муриел

Стадион : „ Олд Трафорд “

Съдия : Дани Макели