Севиля победи с класическото 3:0 гостуващия Хетафе в двубой от

...

Севиля се справи с Хетафе, но се поизмъчи

Севиля победи с класическото 3:0 гостуващия Хетафе в дуел от 22-ия кръг на Ла Лига.

След нулево първо полувреме домакините постановиха волята си през втората част с попадения на Мунир Ел Хадади в 67-ата минута, Папу Гомес в 87-ата минута, който записа първия си мач след идването си от италианския Аталанта и Ен Несири в 90-ата минута.

В 35-ата минута Окампос вкара топката във вратата на гостите, само че след консултация с ВАР попадението беше анулирано поради игра с ръка. В 78-ата минута още веднъж ВАР анулира попадение на Ен Несири поради засада.

В 54-ата минута гостите останаха с човек по-малко след червен картон на Джене. След скандал сред двата тима и двамата треньори бяха остранени в 57-ата минута на срещата.

След този триумф Севиля заема 3-ото място в класирането с актив от 42 точки, а Хетафе е на 12-ото място с 24.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `