Севиля и Манчестър Юнайтед играят при резултат 1:0 в интригуващ

...

НА ЖИВО: Севиля - Манчестър Юнайтед 1:0, ВАР отмени гол на домакините

Севиля и Манчестър Юнайтед играят при резултат 1:0 в завладяващ мач-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа. Ен-Несири откри за домакините в 8-ата минута след нова неточност на Хари Магуайър.

Двата не съумяха да излъчат победител в първата среща на „ Олд Трафорд ”, завършвайки при резултат 2:2. Така всичко в конфликта ще бъде решено през днешния ден на стадион „ Рамон Санчес Писхуан ”.

Мачът започва в 22:00 и ще го проследим онлайн в Gong.bg.

Двата отбора се вкопчиха в здрава борба още през цялото време, а Марсел Забицер получи сериозен удар в 3-ата минута, откакто бе жестоко изблъскан от футболист на Севиля край тъчлинията и се удари в пейка отвън терена.

Резултатът в мача бе открит още в 8-ата минута, а под светлините на прожекторите още веднъж попадна капитанът на гостите от Англия Хари Магуайър. Централният защитник направи нова комична неточност, която коства скъпо на „ алените дяволи ”. Магуайър върна към Давид де Хеа, а вратарят на Юнайтед реши да комбинира още веднъж с него вместо да почисти мощно напред. Магуайър бе притиснат от цели трима играчи на Севиля и разумно сбърка. Ерик Ламела му лиши топката и комбинира с Юсеф Ен-Несири, който с обмислен удар в десния ъгъл не остави никакви шансове на Давид де Хеа.

Едва в 22-ата минута гостите насочиха първия си прецизен удар във вратата на Севиля. Аарън Уан-Бисака имаше опция да обстрелва вратата на Боно, само че изстрелът на бранителя бе прекомерно слаб и в обсега на вратаря.

Малко преди да изтече половин час от началото на срещата, наставникът на домакините трябваше да извърши насилствена промяна в състава си. Маркао получи разтежение и не съумя да продължи срещата, напускайки терена със сълзи на очи. На негово място се появи Сусо.

Следващата опция за гол в мача се разкри пред Каземиро. Той получи ужасно центриране от Антъни отдясно, само че ударът му с глава мина над вратата на домакините.

LIVE • СЕВИЛЯ – МАН ЮНАЙТЕД 1:0 (2:2 в първия мач)

1:0 Ен-Несири 8'

Стадион: „ Рамон Санчес Писхуан ”

Рефер: Артур Диаш (Португалия)

Севиля : 13 Боно, 16 Хесус Навас, 44 Лоик Баде, 23 Маркао, 19 Маркос Акуня, 6 Неманя Гудел, 20 Фернандо, 55 Лукас Окампос, 10 Иван Ракитич, 17 Ерик Ламела, 15 Юсеф Ен-Несири

Треньор: Хосе Луис Мендилибар

Манчестър Юнайтед : 1 Давид де Хеа, 29 Аарън Уан-Бисака, 5 Хари Магуайър 2 Виктор Линдельоф, 20 Диого Дало, 18 Каземиро, 15 Марсел Забицер, 25 Джейдън Санчо, 14 Кристиан Ериксен, 21 Антъни, 9 Антони Марсиал

Треньор: Ерик загар Хаг