Севиля и Лацио ще определят първия 1/8-финалист в Лига Европа.

...

Севиля - Лацио

Севиля и Лацио ще дефинират първия 1/8-финалист в Лига Европа. Испанският отбор има задатък от първия дуел, откакто победи с 1:0 на " Олимпико " след гол на Висам Бен Йедер.

Евер Бенега пропуща мача за Севиля поради наказване. Роке Меса стартира вместо него. Андре Силва и Бен Йедер още веднъж оформят нападателния тандем на андалусийците.

Чиро Имобиле, който през днешния ден има рожден ден, и Сергей Милинкович-Савич се завръщат в състава на гостите. Фелипе Кайседо е сътрудник на Имобиле в офанзива.
Ready to go! #vamosmisevilla #WeareSevilla pic.twitter.com/TsHjWZC8KP
— Sevilla FC (@SevillaFC_ENG) February 20, 2019

Севиля: Вацлик, Меркадо, Каер, Гомес; Навас, Роке Меса, Ваксес, Ескудеро; Андре Силва, Бен Йедер

Лацио: Стракоша, Патрис, Ачерби, Раду; Марушич, Каталди, Бадел, Милинкович-Савич, Лулич; Кайседо, Имобиле ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК!
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! СТАТИСТИКА ТУК! Лига Европа 1/16 кръг, сряда 20 февруари  Севиля 19:00предстои  Лацио