Севернокорейският лидер Ким Чен Ун нареди на хиляди командири на

...
Севернокорейският лидер Ким Чен Ун нареди на хиляди командири на
Коментари Харесай

КНДР обвинява САЩ за намесата във войната в Украйна

Севернокорейският водач Ким Чен Ун подреди на хиляди командири на армейски батальони да засилят подготовката за бойни дейности. Това направи той по време на огромна конференция в Пхенян през уикенда, оповестяват държавни медии.

Лидерът на КНДР упрекна Съединени американски щати, че оказват помощ на Украйна, с цел да " натрупа военен опит " и " да разшири обсега на военната интервенция по света ".
 Русия Обновена
Русия " отговори " на Запада: Това значи война с НАТО

След като Байдън позволи офанзиви на съветска територия с американски оръжия с огромен обхват

Но известието на Rodong Sinmun от понеделник не включваше споменаване на личното решение на Ким да изпрати бойци и оръжия в Русия.

Припомняме, че това се случва, до момента в който севернокорейските войски не престават да поддържат съветските сили против Украйна.
 До 100 000 севернокорейски бойци може да се борят против Украйна
До 100 000 севернокорейски бойци може да се борят против Украйна

Предполага се, че ще бъдат изпращани на ротационен принцип

Според появили се известия, Пхенян може да изпрати до 100 000 свои военни против Украйна. Вероятно това ще бъде направено при ротация. Вече се появиха доказателства, че хиляди севернокорейски военни са в Курска област и се борят против украинските военни. 

Западни водачи алармираха в неделя за единодушие Киев да прави удари в Русия с даденото му от сътрудници оръжие. Москва обаче предизвести какви ще са следствията. 
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР