12-годишно дете загина при катастрофа в неправилна посока: Сестрата говори след ареста на шофьор на нелегален имигрант без книжка
Сестрата на момче в Мисури, убито при преден конфликт с кола, изрази отвращение след ареста на жена, която е била в Съединени американски щати нелегално.
Травис Улф беше единствено на един ден от празнуването на 12-ия си рожден ден през декември, когато управляващите оповестиха, че Ендрина Брачо, венецуелска мигрантка без шофьорска брошура, блъсна се челно в колата на фамилията му.
Улф умря в болничното заведение на 6 март, откакто беше изключен от животоподдържащите апарати.
„ Това в действителност ме ядосва “, Тейлър Улф сподели пред " Fox & Friends " в четвъртък.
„ Всеки тук би трябвало да получи шофьорска брошура и всички би трябвало да се научим да караме и би трябвало да вземем изпит, с цел да получим книжката си. И тя не направи това, първо. Второ, тя не трябваше да е тук. И в случай че просто беше пристигнала тук законно, те щяха да имат документите за нея, с цел да могат да получат застраховка.
„ Сега фамилията ми е заседнало със загубата на дете, тъй като тя не знаеше по какъв начин да кара “, добави...
Прочетете целия текст »




