Сервет Женева и Генк завършиха 1:1 в първа среща от

...

Сервет и Генк не се победиха в квалификационен мач от втория кръг за влизане в групите на Шампионската лига

Сервет Женева и Генк приключиха 1:1 в първа среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Гостите от Белгия поведоха посредством Толуваласе Арокодаре в 21-ата минута, а швейцарците изравниха в 78-ата посредством Стив Руйе за наслада на близо 18 000 фенове, изпълнили трибуните на " Стад дьо Жьонев ".

ФК Копенхаген победи с 2:0 като посетител Брейдаблик от Исландия. Попаденията за първенеца на Дания бяха дело на Джордан Ларсон в 1-ата минута и Расмус Фалк в 32-ата.

В друга среща Слован (Братислава) завоюва с 1:0 гостуването си на Зрински (Мостар). Зуберу Шарани в 53-ата минута бе създател на единствения гол на срещата в Босна и Херцеговина.

Панатинайкос завоюва като посетител с 3:1 против Днипро-1 в мач, който се игра на безпристрастен терен в Кошице. Попаденията за гърците осъществиха Андраж Шпорар, Филип Джуричич и Фотис Йоанидис от дузпа. За украинския отбор се разписа Олександър Каплиенко в последната минута.