Сериозни подигравки отнесе Левски за офертата, която е изпратил за

...
Сериозни подигравки отнесе Левски за офертата, която е изпратил за
Коментари Харесай

В Босна за Левски: Този гигант разсмя всички в Сараево

Сериозни насмешки отнесе Левски за офертата, която е изпратил за крилото на Сараево - Гиорги Гуляшвили. Според българска медия тя е била на стойност 250 000 евро и е била отхвърлена.

Според слуховете босненците търсят най-малко милион евро за грузинския национал. Затова предлагането на " сините " даже им се е сторило смешно, нещо, което се удостоверява от медията oslobodjenje.ba.

" Гигант изпрати оферта за Гуляшвили, която разсмя всички в Сараево ". С такова заглавие излезе въпросният портал и добави, че очевидно българският клуб не е схванал съществено цената на футболиста.

През сегашния сезон фланговият нападател е изиграл 23 мача за Сараево, в които е вкарал 15 гола и е направил 4 асистенции. Грузинецът е отбелязал и 2 гола в осминафиналите за Купата на Босна.
 Левски е блъснал трансферна греда с национал на Грузия
Левски е блъснал трансферна греда с национал на Грузия

Гуляшвили свети с екипа на ФК Сараево
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР