Сериозна катастрофа е станала на изхода на Монтана в посока

...
Сериозна катастрофа е станала на изхода на Монтана в посока
Коментари Харесай

Нов ад на пътя след гонка!: Моторист се заби зверски в кола на изхода на Монтана

Сериозна злополука е станала на изхода на Монтана в посока Враца, откакто моторист се е блъснал в лек автомобил по време на придвижване. Инцидентът е станал към 12:30 часа, а по първична информация на очевидци преди удара е имало гонка сред два мотоциклета.

Рисково изпреварване, приключило с удар

 

Според очевидци единият от мотористите е направил опит да изпревари лек автомобил, само че не е съумял да приключи маневрата безвредно и се е врязал в колата. Силата на удара е провокирала сериозна блъсканица в региона, а на място неотложно са изпратени екипи на полицията.

Мотористът е откарал в болница

 

По информация на NOVA лидерът на мотоциклета е бил превозен в болничното заведение в Монтана с недоволства, само че все още няма данни за тежки пострадвания. Същевременно той е отказал да бъде тестван за приложимост на алкохол и наркотични субстанции.

Баща и наследник са били в автомобила

 

В ударената кола са пътували татко и наследник. За благополучие двамата не са потърпевши при случая.

Пробата за алкохол на лидера на автомобила е негативна.

Движението в региона остава затруднено, а полицията продължава работа по изясняване на всички условия към злополуката.

 

Източник: NOVA

 

Още вести четете в: Крими & Темида, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР