В Struma.com! Удар на гранична полиция-Петрич! Откриха модерна наркооранжерия, собственост на Г. Въндев, прибраха над 1000 корена и близо 200 гр. сух канабис, двама арестувани
Сериозен удар на гранична полиция в Петрич. Вчера при акция на граничните служители на реда край града е открита съвременна наркооранжерия, за която се знае, че е благосъстоятелност на известния криминалнопроявен петричанин Гьорче Въндев, научи Struma. com от свои източници.
В момента Въндев излежава присъда за наркотрафик в затвор в Гърция. При акцията са изкоренени и унищожени над 1000 стръка зелен канабис, открити в тайник в оранжерите са и към 200 кг изсъхнал канабис. На място са арестувани двама мъже, които се грижили за дрогата.
Това е най-голямото количество канабис, откривано напоследък на територията на Петрич. Очаквайте детайлности
П.Петров
Източник: struma.com
КОМЕНТАРИ




