Сериозен инцидент е станал в столицата, след като лек автомобил

...
Сериозен инцидент е станал в столицата, след като лек автомобил
Коментари Харесай

Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ

Сериозен случай е станал в столицата, откакто лек автомобил се е врязал в кабинет по дентална медицина. Инцидентът е станал на ул. „ Горски пасажер “ №45. При удара са счупени витрината на клиниката и част от стоматологичната инсталация. За благополучие няма потърпевши, заяви.
Прочетете още
Нанесени са съществени вреди – разрушени стъкла, развалено съоръжение и разхвърляни мебели и техника.

От дентална клиника „ Ортодент “ оповестиха за случилото се в обява в обществените мрежи.

„ Скъпи пациенти и другари, през днешния ден (б.а. вчера) в дентална клиника „ Ортодент “ преживяхме сериозен случай.

Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. За това сме безпределно признателни! “, написаха от екипа.

От клиниката благодарят на хората, които са реагирали незабавно след случая.

„ В такива моменти човек осъзнава какъв брой скъпи са хората към него. Благодарим от сърце на целия екип, на околните, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се оправим със обстановката “, показват още от „ Ортодент “.

Заради нанесените материални вреди лечебното заведение краткотрайно няма да работи с цялостния си потенциал.

„ През идващите дни клиниката краткотрайно няма да работи на цялостен потенциал, защото ни следва възобновяване на вредите. Ще създадем всичко допустимо да обновим естествената си работа допустимо най-бързо.

Молим за вашето схващане и самообладание в този къс интервал.

Благодарим ви за съпричастността, поддръжката и доверието! “, допълват от клиниката.

Към момента няма публична информация при какви условия автомобилът е напуснал пътното платно и се е врязал в постройката. Очаква се аргументите за случая да бъдат изяснени.



Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР