Геша: Да си свършим работата
Септември (Тервел) приема на следващия ден Ботев (Нови пазар). Срещата е от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига.
„ Водещи сме и това ни трансформира в дразнител за съперниците, които излизат против нас на върха на опциите си. Постоянно защищавам за съществено отношение от наша страна. Не че го няма, само че това е главното. Не е от първостепенно значение дали противника е първи или финален в класирането. Просто ние би трябвало да излезем на терена и да си свършим работата, която да ни обезпечи позитивен резултат. Имаме капацитет да го създадем “, разяснява пред Sportal.bg Георги Иванов-Геша, треньор на Септември.
„ Водещи сме и това ни трансформира в дразнител за съперниците, които излизат против нас на върха на опциите си. Постоянно защищавам за съществено отношение от наша страна. Не че го няма, само че това е главното. Не е от първостепенно значение дали противника е първи или финален в класирането. Просто ние би трябвало да излезем на терена и да си свършим работата, която да ни обезпечи позитивен резултат. Имаме капацитет да го създадем “, разяснява пред Sportal.bg Георги Иванов-Геша, треньор на Септември.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




