Септември (София) и Септември (Симитли) не се победиха в завързана

...

Септември и Септември не успяха да се излъжат в полите на Витоша

Септември (София) и Септември (Симитли) не се победиха в завързана борба от 26-ия кръг на Втора лига. Двата тима направиха 0:0 на стадион " Драгалевци " в София. Най-интересната обстановка в мача бе аленият картон на Атанас Кабов, който бе изпъден в 80-ата минута.

Първото чисто състояние пристигна чак при започване на второто полувреме, когато Иван Стоянов насочи прекрасен пас по земя за Стефан Гаврилов, чийто изстрел обаче мина над вратата на Чарлз Тейлър.

Последва удар на Стоянов, който засече центриране от ъглов удар, само че стражът на гостите се оправи и опази вратата си.
 Ники Митов откри опрощение за загубата от Лудогорец II

" Знаехме, че ще играят на контраофанзива "

Десетина минути преди края Атанас Кабов си създаде втори жълт картон и бе изпъден.

Дори с човек по-малко, домакините пробваха да отбележат почетно попадение, само че отбраната в бяло бе добре проведена и не разреши гол в своята врата.

След този мач, Септември (София) остава шести с 35 точки, до момента в който отборът от Симитли е на 10-ата позиция с 27 точки.

Септември Сф - Септември См КР 0:0

СЪСТАВИТЕ:

Септември Сф: 1. Николай Банков, 5. Георги Сърмов (к), 8. Александър Тодоров, 22. Асен Георгиев, 10. Атанас Кабов, 25. Иван Стоянов, 4. Иван Арсов, 16. Кристиян Пешов, 14. Марио Илиевски, 11. Мартин Ачков, 24. Стефан Гаврилов

Треньор: Христо Арангелов

Септември См: 1. Чарлз Тейлър, 10. Анатоли Лулейски, 4. Борислав Вакадинов, 9. Ивайло Михайлов, 3. Илия Мунин (к), 99. Кирил Грозданов, 6. Йоан Петров, 77. Кристиян Михайлов, 27. Слави Косов, 23. Христо Иванов, 66. Христо Младенов

Треньор: Антон Бачев

Съдия: Никола Попов

Стадион: " Драгалевци ", гр. София