Септември София 0 : 0 Локомотив (Пд) 90+3′ КРАЙ НА

Време е за реванш: Септември - Локомотив , 0:0

Септември София

0: 0

Локомотив (Пд)
 90+3′
КРАЙ НА СРЕЩАТА! СЕПТЕМВРИ И ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) НЕ съдебна експертиза ПОБЕДИХА - 0:0.
 Септември и Локомотив (Пловдив) не се победиха - 0:0, само че
Младостта не съумя да пребори опита, Локомотив (Пд) е на край за Купата на България!

Без победител в реванша в София
88′
Жълт картон за Момчил Цветанов
82′
Борис Галчев ще довърши мача на мястото на Димитър Костадинов
81′
СПАСЯВАНЕ!!! Ален Ожболт стреля доста рисково от границата на наказателното поле, топката тупна тъкмо пред Валентин Галев, само че той въпреки всичко съумя да я избие в корнер.
78′
Игор Банович е сменен от Йосип Томашевич
75′
СПАСЯВАНЕ!!! След безредие в наказателното поле, топката попадна в Един Бахтич, който технично преодоля своя личен надзирател и шутира по посока вратата. Само положителната интервенция на Валентин Галев предотврати сигурен гол в мрежата на столичани.
74′
Алеж Ожболт влиза на мястото на Анте Аралица
73′  Снимка 419916
Източник:
72′
Жълт картон за Анте Аралица
71′
СПАСЯВАНЕ!!! Георги Русев получи топката и реши да опитва да изненада Мартин Луков с мощен удар от към 25 метра. Вратарят обаче отрази, избивайки топката с една ръка.
68′
ПРОПУСК!!! Анте Аралица си освободи нужното пространство, напредвайки към наказателното поле, и реши да опита пряк обстрел. След мощния му шут обаче, топката излезе в навън.
65′
Янко Ангелов отстъпва мястото си на Парвиз Умарбаев
63′
Суад Сахити заменя Здравко Димитров
62′
Жълт картон за Янко Ангелов
60′
Жълт картон за Игор Банович
59′  Снимка 419917
Източник:
58′
Жълт картон за Димитър Костадинов
52′
СПАСЯВАНЕ!!! След осъществяване на корнер, Буна скочи над всички в наказателното поле, засичайки топката и пращайки я към вратата. Валентин Галев обаче внимаваше и мазета кълбото.
50′
Жълт картон за Милош Петрович
46′
Без промени и в двата състава на почивката
45′
Начало и на втората част!
45′
Край на първото полувреме! Двата тима се отдръпват на отмора при нулев резултат.
44′
Жълт картон за Илия Димитров
18′
Дарко Глишич реши да опитва шанса си с удар от междинна отдалеченост. Той напредна към границата на наказателното поле и шутира малко преди да я доближи, само че не съумя да затрудни Мартин Луков.
12′
ПРОПУСК!!! Здравко Димитров пусна пас в кулоар към връхлитащия към наказателното поле Илия Димитров, който оставаше самичък против Мартин Луков. За негово злощастие обаче, той се размина с топката и заплахата бързо мина...
7′
Веднага последва бърза контраофанзива на гостите. Анте Аралица съумя да се освободи от пазача си и от границата на наказателното поле шутира към вратата. Топката обаче мина настрана от задачата.
6′
СПАСЯВАНЕ!!! Владимир Николов беше изтърван от защитата на " смърфовете " след разиграване в наказателното поле и остана очи в очи с Мартин Луков, само че съумя единствено да чукне топката, което разреши на вратаря да отрази удара му.
5′
Спокойни първи минути. Без забавни обстановки пред една от двете порти на този стадий.
1′
НАЧАЛО НА РЕВАНША! Срещата започва с минута безмълвие в памет на легендата на ЦСКА Красимир Безински.
Състав 1 Валентин Галев - КАПИТАН - ВРАТАР 71 Мартин Луков - ВРАТАР 6 Александру Бенга 5 Асен Георгиев 22 Георги Стоичков 6 Стивън Езе 7 Георги Русев 20 Милош Петрович 19 Дарко Глишик 34 Игор Банович 17 Димитър Костадинов 29 Янко Ангелов 13 Здравко Димитров 7 Момчил Цветанов 11 Иван Тилев 91 Абделхаким Буна 9 Илия Димитров 13 Един Бахтич 18 Владимир Николов 14 Димитър Илиев - КАПИТАН 4 Иван Арсов 77 Анте Аралица Треньор Христо Арангелов/Мариан Христов Бруно Акрапович Резерви 21 Янко Георгиев - ВРАТАР 1 Илко Пиргов - ВРАТАР 23 Александър Дюлгеров 12 Ален Ожболт 8 Борис Галчев 61 Елитон 20 Кристофър Мандианго 88 Никола Марич 24 Суад Сахити 50 Йосип Томашевич 26 Фабиано Алвеш 9 Бирсент Карагарен 2 Александър Тодоров 10 Парвиз Умарбаев
Днес от 19:00 часа, Септември приема Локомотив (Пловдив) на националния стадион " Васил Левски " в мач-реванш от полуфиналите за Купата на България.

" Смърфовете " имат преимущество от четири попадения пред столичани, откакто взеха победа точно с 4:0 в първата среща.
 Ясна е групата на Локомотив (Пд) за реванша със Септември

Срещата от полуфиналите за Купата на България е на следващия ден

Старши треньорът на домакините Христо Арангелов няма да може да разчита на Матео Стаматов, Александър Башлиев и Стилиян Николов, до момента в който в групата се завръща Иван Тилев, който лекуваше травма.

Неговият сътрудник Бруно Акрапович дойде в София само без санкции Лукас Масоеро. Всички останали футболисти са на линия.
 Локомотив (Пд) разруши Септември с 4:0 в първи 1/2-финал за Купата на България
Пловдивското Локо прегази Септември и единствено знамение ще го лиши от край за Купата на България

" Смърфовете " разрушиха своя противник с 4:0