Септември (Симитли) победи с 2:1 Банско в среща от 10-ия

...

Септември с нова победа, от Банско скочиха на рефера

Септември (Симитли) победи с 2:1 Банско в среща от 10-ия кръг на Югозападна Tрета лига. Възпитаниците на Спас Стоименов остават един от двата тима без загуба в групата дружно с водача Миньор Перник.Кирил Николов откри от фаул в 14-тата минута, а минути по-късно Боби Хазуров от 3-4 метра изпрати топката на сантиметри от вратата на Абдиков. Малко преди края на първото полувреме голмайсторът на гостите Христо Спасов изравни след асистенция на Илко Карапетров.

В началото на второто полувреме Боби Хазуров вкара от близко за 2:1, само че при попадението ост анаха съществени подозрения за засада.Гостите от Банско сграбчиха асистент - съдията Борислав Колев, а по-късно и основния рефер Волен Чинков. Те имаха искания и за неотсъдена дузпа. Според спортно-техничесия щаб на гостите само Чинков е бил отговорен да не си тръгнат най-малко с точка от Симитли. Домакините играха последните 10 минути с човек по-малко, откакто реферът подвигна втори жълт картон на Лъчезар Дафков. Те пък имаха искания за този картон...В сряда двата тима още веднъж ще играят в Симитли,този път в регионалния край за купата на АФЛ.